ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN
Vážení příznivci astrologie,

je tady 8. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 16/2: Zkusme dnes zachovat chladnou hlavu a rozhodovat se spíše racionálně. V našem nitru se může probudit zajímavá inspirace a cítění, kterou můžeme snadno proměnit v konkrétní kroky. V pondělí bychom měli jednat zodpovědně a trpělivě. Nejdříve se věnujme povinnostem a na zábavu se vrhněme tehdy, zbude-li čas.

Úterý 17/2: Luna ve Vodnáři nás bude vybízet, abychom věnovali energii naší osobní svobodě a nezávislosti. Úterý může přinést nové nápady a podněty, které mohou obohatit náš život. Můžeme nalézt větší oporu a jistotu ve své vlastní jedinečnosti.

Středa 18/2: Ve středu můžeme začít přemýšlet nad naším dalším směřováním. Můžeme objevit nové možnosti a budeme tak posouvat svoje obzory o trochu dále. V noci na čtvrtek v 0:47 nastává novoluní na posledním stupni Vodnáře a můžeme tak pociťovat potřebu provokací a výstřednosti.

Čtvrtek 19/2: Luna v Rybách přinese do našich životů více prostoru pro emoce a zájmu o druhé. Všímejme si, co lidé kolem nás potřebují a neváhejme udělat dobrý skutek. I drobný úsměv či podpůrná slova mohou být pro ostatní důležitou oporou. Někteří mohou vnímat polibek od múzy a může se dostavit i umělecká inspirace.

Pátek 20/2: Dejme si pozor, abychom si i při nejlepší možné vůli život zbytečně nezamotali. Vyhněme se nepořádku, špatná organizace a zmatek jsou tím největším nepřítelem. Důvěřujme svým instinktům, které nás mohou po celý den provázet po bezpečné cestě.

Víkend 21 a 22/2: O víkendu může dojít k rozproudění energií. Je tak vhodný naplánovat si aktivní program a najít si čas i na vášeň se svým partnerem.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš