ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 9/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Pondělí 29/2: Poslední únorový den nám vlije energii a budeme se moct opřít o síly ukryté v našem nitru. Půjdeme vpřed rychlým tempem, pokud se necháme svými aktivitami pohltit. Můžeme zažehnout spalující vášeň, díky které nebude nic překážkou. Tato vášeň může prostoupit i naše partnerské či milenecké vztahy.

Úterý 1/3: Luna na začátku Střelce rozvíří události tohoto dne. Můžeme však snadno ztrácet přehled o tom, kam vlastně míříme. Proto nezapomínejme na svoje priority, více plánujme a nespoléhejme pouze na improvizaci. S druhými lidmi může docházet k nedorozuměním, přílišná otevřenost může být spíše na škodu.

Středa 2/3: Ve středu se snažme postupovat pomalu. S trochou roztržitosti můžeme působit jako slon v porcelánu. Nemá smysl tlačit na pilu a snažit se prosadit svoje záměry za každou cenu. Nezapomínejme též důkladně odpočívat a nevydat svoje síly do poslední kapky. Naslouchejme signálům svého těla.

Čtvrtek 3/3: Luna se dostala do znamení Kozoroha, kde ochladí naše emoce a zaměří pozornost na praktická témata. Budeme se držet více při zemi a můžeme se úspěšně věnovat práci na dlouhodobých projektech. Pomáhat nám bude lepší koncentrace a vytrvalost. Nenecháme se odradit drobnými neúspěchy a budeme si držet potřebný směr.

Pátek 4/3: V pátek pro nás nebude problém dohnat případné resty, které se nám za poslední dny nahromadily. Nebudeme se držet při povrchu a budeme moct lépe pochopit skryté souvislosti. Budeme mít dostatek sebedůvěry, ale i tak se vyplatí zbytečně příliš nespěchat a před důležitějšími kroky se nějakou chvíli zamyslet.

Víkend 5 a 6/3: V sobotu se můžeme věnovat pracem okolo našeho domova či zahrady. V neděli může přijít vhod zajímavá knížka či film.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš