ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 7/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 15/2: Luna na posledních stupních Býka může přinést pomalejší počátek týdne. Budeme se cítit dobře ve svém vlastním prostředí a nebudeme příliš ochotní opouštět svoje pohodlí. Budeme se věnovat především tomu, co nás baví a v dobrém kolektivu bude panovat příjemná atmosféra.

Úterý 16/2: S Lunou v Blížencích může úterý přinést mnoho nápadů a podnětů, které upoutají naši pozornost. Tu však nemusíme udržet jedním směrem, a tak můžeme pobíhat od jednoho k druhému, aniž bychom cokoli dotáhli do konce. Když zpomalíme, vyhneme se krokům z roztržitosti.

Středa 17/2: Den je vhodný pro intelektuální činnosti – ať už pracovní či studijní. Od našich problémů a věcí, které řešíme, získáme větší nadhled. I staré vzpomínky a myšlenky, které nás tíží, se mohou začít jevit v novém světle. Můžeme tak lépe porozumět některým oblastem svého života.

Čtvrtek 18/2: S Lunou v Raku se energie přelévá od našeho rozumu k citům. Zvyšuje se tak naše citlivost a někteří mohou zabřednout do temných koutů svého nitra. Můžeme mít lepší napojení na vyšší vedení. Důvěřujme tak svojí intuici a inspiraci, která k nám bude skrze ní promlouvat.

Pátek 19/2: Ke konci týdne budeme mít velkou vnitřní sílu a budeme se moct lépe opřít o svoje vlastní zdroje. Budeme se tak moct vypořádat s nečekanými změnami v našich plánech. Nenechme se vyprovokovat banalitami a hloupostí, které se najde kolem nás vždy dostatek.

Víkend 20 a 21/2: Víkend přeje kreativním a aktivním činnostem, ale dejme si pozor, abychom se nevěnovali sami sobě a nezapomínali i na druhé.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz