ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 6/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Pondělí 8/2: Zdravím v novém týdnu, který začínáme s novem ve Vodnáři. Máme tak příležitost vykročit novým směrem a přijmout ve svém životě změny. Vyplatí se přízpůsobit a nebránit tomu, co den přinese. Na druhou stranu ale netlačme na pilu a nezapomínejme respekt pro odlišnost a individualitu druhých.

Úterý 9/2: Luna se přesouvá do Ryb, a tak se můžeme začít ukrývat před vnějším světem ve svém nitru. Mohou přicházet inspirující sny a fantazie. Vůči druhým najdeme více pochopení a se svými nejbližšími můžeme intenzivně sdílet a prožívat svoje emoce.

Středa 10/2: Před problémy se neotáčejme zády a neodsouvejme je na co nejpozději. Naopak je řešme hned, než nám stihnou přerůst přes hlavu. Abychom neztráceli orientaci, je třeba postupovat systematicky. Zejména pozor u praktických otázek. Podpoří nás naše vůle a regenerační schopnosti.

Čtvrtek 11/2: Luna se zabydlí v Beranu, kde podpoří naši aktivitu a bojovnost. Budeme snáze obhajovat svoje postoje a názory. Nebudeme postávat nečinně bokem a rádi se zapojíme. Můžeme více myslet na svoje ambice a cíle. Pro úspěch však nestačí zůstat u myšlení, je třeba pro své sny i něco udělat.

Pátek 12/2: Páteční energie budou mít dynamický spád. Připravme se raději na vysoké tempo a na to, že plány a představy mohou vzít snadno za své. Důležitá bude vlastní svoboda a budeme se snažit vytvářet kolem sebe volný prostor, kde budeme moci bez omezení žít a tvořit.

Víkend 13 a 14/2: Na víkend si naordinujme klid a odpočinek. Užívejme si pohodlí i dobrého jídla. Kdo nic nedělá, nic nemůže pokazit.

Přeji krásné dny,
Vít Kuntoš