ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 52/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady vánoční týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Pondělí 21/12: Tento týden bychom měli zvolit spíše pomalejší rozjezd. Naše představivost může pracovat na plné obrátky, ale držme se při zemi. Dejme si pozor na to, abychom měli nastavené reálné cíle. V úterý před šestou hodinou ráno jinak vstupuje Slunce do Kozoroha a nastává zimní slunovrat. Přeji tedy krásný slavnostní den, který je podstatou vánočních svátků. Slunce začne opět nabývat na síle a dny se začnou prodlužovat!

Úterý 22/12: Den přeje řešení praktických témat, které vyžadují logické myšlení. Snáze dosáhneme klidu a trpělivosti. Můžeme se snadno zabrat do svých povinností, kterým se budeme věnovat velmi důkladně. Stejně tak si ovšem můžeme užívat pohodlí a zajisté si najdeme čas i na to, abychom dopřáli potěšení svým chuťovým pohárkům.

Středa 23/12: S přechodem Luny do znamení Blíženců můžeme snadno ztratit koncentraci. Může být obtížné dokončit to, čemu se začneme věnovat. Je riziko, že nakonec budeme pobíhat od jednoho k druhému. Nepodléhejme případnému stresu a nedovolme, aby nám narušil předvánoční atmosféru.

Čtvrtek 24/12: Štědrý den se ponese v duchu příjemných konstelací, které podporují vzájemné pochopení a komunikaci. Do vztahů vstoupí živost, radost, harmonie i blízkost. Nelpěme na zbytečnostech a věnujme pozornost tomu, co je v tento sváteční den skutečně důležité.

Pátek 25/12: Luna se přesouvá do znamení Raka. V pátek si tak budeme užívat teplo domova. Budeme chtít opečovávat svoje nejbližší a uděláme pro ně vše, co bude v našich silách. Úplňková energie může přinést dynamiku do našich citů, některé naše reakce budou mimo kontrolu.

Víkend 26 a 27/12: V sobotu se naše prožívání může uzavřít před okolním světem. Neděle přinese více energie a hravosti.

Přeji krásné sváteční dny,

Vít Kuntoš
astrolog-terapeut.cz