ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 5/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 1/2: Nový měsíc začíná za svižných konstelací. Dnes nás čeká rychlejší tempo, které nás někdy může zaskočit nepřipravené. Nenechme se dostat pod tlak a důležité kroky si vždy nejprve promysleme. Stejně tak si dejme pozor na podrážděné jednání. Čerpejme inspiraci ze svého nitra.

Úterý 2/2: Po většinu dne budeme moct čerpat převážně z našich vnitřních zdrojů. Budeme mířit k podstatě věcí a se silnou vůlí se můžeme vrhnout i do náročnějších výzev. Luna se odpoledn přesune do znamení Střelce, a tak v průběhu dne můžeme chytnout druhý dech.

Středa 3/2: Energie budeme mít na rozdávání, ale nemusí se nám dařit ji využít. Místo toho může nastat vnitřní přetlak. Nezapomínejme tedy, že páru je třeba pouštět soustavně po menších dávkách. Můžeme se nechat pohltit svým vlastním světem, ale je třeba myslet i na lidi kolem nás.

Čtvrtek 4/2: Čtvrteční konstelace přináší rozproudění, díky kterému můžeme stihnout mnohé vyřídit. Tentokrát nemá smysl příliš plánovat. Stejně se budeme věnovat tomu, co nás aktuálně cvrnkne do nosu. Nejlepší bude, když budeme improvizovat a počítat se změnami.

Pátek 5/2: Luna v Kozorohu je příslibem klidnějšího pátku. Je vhodná doba zamyslet se, na co důležitého jsme mohli v předchozích dnech zapomenout a dodělat to, co jsme odkládali. Cizí nám nebudou ani praktické záležitosti a co kolem nás nebude fungovat, nás může vyprovokovat k nápravě.

Víkend 6 a 7/2: Na sobotu si naordinujme pohodový režim, nenechme si ničím zvednout tlak. Neděle přeje pobytu na čerstvém vzduchu či mezi lidmi.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš