ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 51/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 51. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktuálně:

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stráncehttp://astrolog-terapeut.us7.list-manage.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=186049af7a&e=076803d46b
Pondělí 14/12: Nový týden začíná s Lunou na posledních stupních Kozoroha, a tak se můžeme z kraje dne věnovat praktickým tématům, které vyžadují vysoké nasazení i smysl pro detail. V průběhu odpoledne se Luna přesune do inspirativního a svobodomyslného znamení Vodnáře.

Úterý 15/12: Tento den je vhodný zejména pro společenské události a intelektuální činnosti. Proto nebuďme sami a to co se odehrává v našem životě sdílejme. Spojme síly s druhými a buďme otevření k jejich zkušenostem a názorům. Mohou být sice hodně odlišné od těch našich, ale o to více nám umožní rozšířit naše vlastní obzory.

Středa 16/12: Budeme jednat ve jménu našich ideálů, které mohou být naším jasným vedením a velkou oporou. Na vlně radosti a nadšení pro věc se můžeme vypořádat i s nepříjemnými povinnostmi. Pomůže nám hravý přístup, který není svázaný žádnými předsudky a nebojí se přijít s něčím úplně novým.

Čtvrtek 17/12: Čtvrtek s Lunou v Rybách nám přinese zklidnění a zvýší se naše vnímavost. Budeme reagovat i na slabé a zdánlivě nenápadné podněty. Můžeme lépe porozumět lidem kolem nás a pochopit, co se odehrává v jejich nitru. Osud druhých nám nebude lhostejný a když budeme moci, rádi pomůžeme. Stejně tak se neváhejme sami obrátit na druhé o pomoc, když budeme v nouzi.

Pátek 18/12: Nenechme se zahltit a snažme se postupovat systematicky. Když se budeme pokoušet řešit vše možné najednou, dost možná z toho bude ve výsledku jeden velký zmatek. Postupujme raději pomaleji, vyhněme se unáhleným rozhodnutím a neztrácejme ze zřetele hlavní smysl našeho snažení.

Víkend 19 a 20/12: Víkend můžeme strávit aktivně. Nezapomínejme však též odpočívat a šetřit svoje síly. Méně je někdy více, a tak se nenechme ničím stresovat.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš
astrolog-terapeut.cz