ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 50/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 50. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktuálně:

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stránce http://astrolog-terapeut.us7.list-manage1.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=2d70c7d470&e=076803d46b
Pondělí 7/12: Dopoledne Luna prochází posledním úsekem znamení Vah a po poledni vstoupí do znamení Štíra. V průběhu dne budeme moct uplatnit estetické cítění a mnozí kolem sebe budeme šířit příjemnou atmosféru. Budeme vnímat i jemnější vibrace a pozornost bude přecházet postupně do našeho nitra. Pondělí může přinést nejednu inspiraci do dalších dnů.

Úterý 8/12: Budeme se moci opřít o svoje vnitřní síly. Nápomocná nám bude trpělivost a pracovitost, díky kterým dotáhneme snáze svoje povinnosti do zdárného cíle. Můžeme zjistit, že zvládneme více, než jsme se domnívali. Svoje představy budeme schopní přenést do reálného světa.

Středa 9/12: Zkusme více naslouchat jemnějším signálům uvnitř nás. Můžeme si tak lépe ujasnit svoje hodnoty a priority. Středa nás může též přivést ke spirituálním otázkám. Najděme si chvíli na zalistování v inspirativní knížce. Stejně tak může přijít vhod meditativní a další cvičení ke zregenerování našich sil.

Čtvrtek 10/12: Luna se přesunula do znamení Střelce, a můžeme tak pocítit chuť být více akční. Dejme si však pozor, abychom nebyli jako slon v porcelánu a nenapáchali zbrklými kroky více škody než užitku. Neztrácejme koncentraci a snažme se svoji energii dávkovat po menším množství.

Pátek 11/12: Nov ve Střelci přinese energický den, kdy se můžeme vrhnout do zcela nových vod. Nebojme se riskovat a vyzkoušet směr, ze kterého pocítíme foukat čerstvý vítr. Nezapomínejme však, že všeho moc škodí. Neměli bychom nic zbytečně hrotit a v mnohých situacích může pomoci zpomalit.

Víkend 12 a 13/12: Důležitější záležitosti je vhodné řešit hned v sobotu. Neděle bude vhodnější spíše pro relaxaci a odpočinek, raději se držme zpátky.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš