ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 49/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 49. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktuálně:

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stráncehttp://astrolog-terapeut.us7.list-manage.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=c188621908&e=076803d46b
Pondělí 30/11: Do nového týdne vstoupíme s jistotou a s nadšením. Hvězdy nám budou dodávat energii a podpoří naši vůli a trpělivost. Dnes toho můžeme hodně zvládnout vyřídit. Neztrácejme však pevnou půdu pod nohama a zachovejme kolem sebe pořádek.

Úterý 1/12: Na obloze se uzavírá velký ohnivý trigon, a budeme se nám tak dostávat přílivu sil. Události dne mohou mít dynamický spád, a tak je třeba na nic nečekat a jednat. Pozor však na zbrklost. Snadno se nám zvedne tlak a můžeme prudčeji reagovat.

Středa 2/12: Luna vstupuje do znamení Panny. Důležité tak bude dodržovat systematický postup. Svým úkolům a povinnostem věnujeme maximální pozornost, nicméně nelpěme na drobnostech, které mohou potrápit naši nervovou soustavu.

Čtvrtek 3/12: Pro tento den zachovejme chladnou hlavu. V případě příliš rychlého tempa nám hrozí ukvapenost. Můžeme mít příliš vysoké nároky, pro které nemusí mít ostatní pochopení. Věnujme se však spíše tomu, abychom měli sami co nejlépe zameteno před vlastním prahem.

Pátek 4/12: Dařit se nám může při řešení praktických otázek. Stejně tak se ovšem můžeme věnovat i péči o svoje tělo – ať už o naše zdraví či krásu. Budeme mnohdy vyžadovat preciznost, nebuďme však vůči druhým příliš kritičtí.

Víkend 5 a 6/12: Sobota přeje aktivnímu programu v dobré společnosti. Neděle přijde vhod v klidnějším režimu, nenechme se ničím stresovat.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz