ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 48/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 48. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktuálně:

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stráncehttp://astrolog-terapeut.us7.list-manage1.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=2370d2e25a&e=076803d46b
Pondělí 23/11: Po většinu dne přinese rychlejší a dynamičtější naladění pohyb Luny posledními stupni Berana. Nebudeme se tak bát zvednout hozenou rukavici a můžeme se vypořádat s nejrůznějšími výzvami. Neměly by nám chybět odvaha i chuť do práce.

Úterý 24/11: Luna v Býku s sebou může přinést praktická témata. Budeme se věnovat tomu, abychom zabezpečili svůj prostor, a mohli se tak cítit co nejpříjemněji. Tentokrát bychom měli postupovat vpřed pomaleji, ale s dostatečnou dávkou pevnosti, odhodlání a trpělivosti.

Středa 25/11: Nebudeme se štítit práce a ani jinak nepříliš vyhledávané aktivity nám půjdou lehce od ruky. Nápomocný nám bude pořádek a systematičnost v našem přístupu. Půlnoční úplněk bude již ve znamení Blíženců a mnozí mohou vnímat vzrůstající napětí. Nezapomínejme být flexibilní a nebuďme zbrklí.

Čtvrtek 26/11: Nedovolme, aby se náš den proměnil v chaos. Snažme se udržet svoji pozornost a neztrácejme směr ze zřetele. Věnujme se raději jen jedné věci a dotáhněme ji do konce, než půjdeme dál. Nenechme se ničím rozptylovat. Využijme komunikačních dovedností a neváhejme spojit síly s druhými.

Pátek 27/11: V pátek se vyplatí zvolit klidnější režim. Budeme šířit harmonickou a pohodovou atmosféru. V pracovních kolektivech, mezi přáteli a další společnosti nás čeká příjemné zakončení pracovního týdne. I tak ovšem nepodceňme svoje povinnosti, mohli bychom snadno něco důležitého přehlédnout.

Víkend 28 a 29/11: Víkend bude nejlepší strávit spíše v kruhu rodiny. Vzhledem ke zvýšené citlivosti se vyplatí trochu obrnit, jinak si můžeme nechat banalitou zkazit náladu.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš
astrolog-terapeut.cz