ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 47/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 47. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 16/11: Počátek týdne nás může přistihnout nepřipravené. Luna v Kozorohu nám sice umožní důkladný přístup, ale budeme hůře reagovat na změny, které den přinese. Dařit se nám bude u praktických aktivit, které vyžadují určitou dávku preciznosti. Zachovejme pozitivní přístup, který podpoří naši vůli.

Úterý 17/11: Luna s podporou dalších nebeských hráčů vstoupila do Vodnáře. Bude se nám jasněji uvažovat a mohou se dostavit inspirativní nápady. Snáze si poradíme i ve složitějších situacích. Konstelace budou usnadňovat fungování mezilidských vztahů, kde se dočkáme podpory a porozumění.

Středa 18/11: Polovina týdne přinese rychlejší spád. Myšlení budou fungovat na plné obrátky. Bude příjemné najít si volný prostor a užít si pocit svobody. Zvýší se naše estetické cítění a někteří neodolají uměleckému vyjádření. Den je vhodný strávit se svojí drahou polovičkou, přijde vhod originální romantický program ve dvou.

Čtvrtek 19/11: Můžeme citlivěji reagovat, pokud nám někdo bude říkat, co máme dělat. Zachovejme však klid, protože si to stejně nakonec uděláme po svém. Dejme si však pozor na to, abychom neprotlačovali za každou cenu něco, co nemáme ověřené. Mohlo by se nám to nakonec vymstít. Odpolední přesun Luny do Ryb s sebou nese riziko zkresleného vnímání reality.

Pátek 20/11: V pátek se můžeme více zaměřit na svůj vnitřní svět a budeme trávit více času ve svých představách. Hýčkejme si svoje sny, ale neztrácejme kontakt se skutečným světem. Někteří mohou být emotivnější. Dostavit se mohou i výkyvy nálad a v takové situaci bychom neměli činit závažnější závěry.

Víkend 21 a 22/11: Sobota může přinést silné vnitřní prožitky a blízkost s druhými. Neděle může přinést příliv energie, kterou bychom měli aplikovat opatrně po kapkách.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš