Astrologická předpověď na týden 47
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 21/11: Luna dopoledne vstoupí do znamení Panny, kde podpoří náš cit pro praktické věci. Můžeme se zaměřit na vnější formu, budeme mít vytříbenější cit pro detail. Budeme klást vyšší nároky na sebe i ostatní – nezapomínejme však, že nic se nemá přehánět.

Úterý 22/11: Pokud budeme příliš horliví, můžeme nasekat zbytečné chyby z nepozornosti. Vyhněme se zmatku, vždy se nejprve důkladně připravme. Pracujme obezřetně s informacemi, které se k nám dostanou, neboť nemusí být vždy zcela přesné a mohou zkreslovat realitu.

Středa 23/11: Ve středu budeme moci využít pečlivosti a důkladnosti. Budeme se cítit dobře při řešení všedních úkolů a pokud to bude jen trochu možné, budeme pozorní vůči svému okolí. Celkově budou hvězdy podporovat dobrou náladu a budou dodávat našemu jednání lehkost.

Čtvrtek 24/11: Díky přesunu Luny do Vah se rozproudí náš společenský život. Den je vhodný pro kontakty všeho druhu, ocení jej ti, pro které je důležitá práce se slovem i myslí. Vyhněme se však pokusům o skrytou manipulaci, mohly by být zdrojem rozporů.

Pátek 25/11: Budeme jen s obtížemi hledat motivaci k plnění nepříjemných povinností. Raději budeme utíkat od svých úkolů a necháme se rozptylovat. Pokud však zabojujeme s lehkomyslností a zkusíme vynaložit nezbytné úsilí, úspěchy se mohou i tak dostavit.

Víkend 26 a 27/11: V sobotu můžeme zapřemýšlet nad souvislostmi v našem životě. V neděli si dejme pozor, abychom měli své emoce pod kontrolou.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš