Astrologická předpověď na týden 46/2016

Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 14/11: Počátkem dalšího týdne můžeme válčit s roztržitostí. Nepořádek a zmatek mohou podrážet nohy našemu snažení. Budeme mít ovšem dostatek energie i tvůrčího nadšení, spolu s nápaditostí se můžeme hravě vypořádat s nejrůznějšími situacemi.Úterý 15/11: Odolejme pokušení postupovat vpřed svižně a rychle. Přestože můžeme mít pocit, že nás nemůže nic ohrozit, opak je pravdou. Zbrklé kroky mohou vést ke zbytečným chybám a v některých případech i k úrazům. Proto postupujme vpřed raději pomaleji a soustředěněji.

Středa 16/11: Můžeme se dočkat inspirujících myšlenek a nových vhledů. Můžeme tak změnit pohled na některá témata svého života. Je vhodná doba vybočit ze stereotypu a přinést do každodenního života špetku zpestření. Uvolněme se a nebojme se více improvizovat.

Čtvrtek 17/11: Luna v Raku přinese do astrologické kvality čtvrtka zjemnění. Budeme vnímavější a začneme brát mnohem větší ohledy na druhé. Před povinnostmi ovšem budeme utíkat do říše představ a snů. Čím déle je budeme odkládat, tím více vrásek nám nakonec nadělají.

Pátek 18/11: S náladou to bude jako na houpačce a můžeme tak reagovat mnohdy nečekaně podrážděně. Pokud se nebudeme cítit dobře, varujme před sebou svoje okolí. Svoje emoce nepotlačujme, jinak se mohou zbytečně nahromadit a přinést o něco větší dávku napětí.

Víkend 19 a 20/11: Hvězdy přejí kreativním a hravým plánům, přijde vhod aktivní víkend. Zejména neděle přinese vřelou a srdečnou atmosféru.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

www.astrolog-terapeut.cz   www.horarium.cz