Astrologická předpověď na týden 46/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 46. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stráncehttp://astrolog-terapeut.us7.list-manage.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=885b2cca06&e=076803d46b – tento týden nás zde bude čekat soutěž!
Pondělí 9/11: Nový týden začíná s Lunou v poslední třetině Vah. Můžeme tak mít cit pro jemnější energie a budeme se snažit vytvářet kolem sebe funkční harmonii. Nicméně mohou přijít mnohá narušení a můžeme zareagovat příliš rychle a zbrkle. Proto nejednejme pod nátlakem a před důležitými kroky najděme nejprve svůj vnitřní klid.

Úterý 10/11: Luna se přesunula do Štíra a můžeme se tak více uzavřít před vnějším světem. Může se zvýšit naše citlivost a intenzita vnitřního prožívání. Mohou se před námi otevřít nedořešená témata, kterým nyní můžeme snáze porozumnět. Nápomocná bude naše intuice.

Středa 11/11: Novoluní ve Štíru přinese příležitost udělat si pořádek ve svém nitru. Je na čase se pročistit od starých nánosů z minulosti a říct sbohem tomu, co nás svazuje. Díky zapojení Merkura můžeme sladit své emoce s rozumem, což nám umožní neztratit orientaci.

Čtvrtek 12/11: Po větší část dne bude Luna procházet posledním úsekem znamení Štíra. Můžeme tak využít vnitřní sílu, abychom se vypořádali se svými povinnostmi a dotáhli případné resty. Odpoledne se Luna přesídlí do Střelce, a tak se můžeme dočkat přílivu elánu a větší chuti do života.

Pátek 13/11: Energie sice můžeme mít na rozdávání, ale bude náročnější ji smysluplně využít. Může nám činit obtíže řešit praktické otázky. Můžeme se ztrácet v záplavě událostí, a hrozí tak ztráta kontroly. Tentokrát se vyplatí spěchat jedině pomalu a zachovat si seriózní přístup.

Víkend 14 a 15/11: Sobota přeje aktivnímu programu i ztřeštěným nápadům. V neděli může přijít vhod odpočinek a klidnější trávení dne.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

Co je „astrologická kvalita“?

Jedná se o popis konstelací, které jsou v daný den na obloze. Tato předpověď je tedy platná pro všechny (pro všechna znamení). Konkrétní projev se může u každého lišit. Vždy záleží na tom, jak aktuální konstelace rozehrají rozestavění planet v našem osobním horoskopu, což lze zjistit jedině při práci s konkrétním datem, časem a místem narození zrozence.


 astrolog-terapeut.cz