ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 45/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 45. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Pondělí 2/11: Počátkem týdne si můžeme udělat pořádek nejenom v našem okolí. Den přináší příležitost zorientovat se ve svém životě, ve vlastních potřebách, očekáváních i mezilidských vztazích. Budeme se moct opřít o vnítřní klid a s rozvážností dojdeme bezpečně do cílové roviny. Díky blížící se konjunkci Marta s Venuší může být ve vzduchu i milostné zajiskření.

Úterý 3/11: Luna se přesunula do znamení Lva a přináší tak posílení naší osobnosti. Naše sebedůvěra tak může jít vzhůru. Všeho ovšem moc škodí, a proto nenechme sebedůvěru přerůst v ješitnost či aroganci. V našem jednání budeme více kreativní a budeme schopní využívat staré osvědčené i úplně nové postupy.

Středa 4/11: Budeme se moct pochlubit svými přednostmi a využít je na maximum. Důležitá pro nás bude svoboda. Abychom se mohli naplno realizovat, budeme potřebovat dostatek volného prostoru. Odhoďme veškeré zábrany a neváhejme nahlédnout na svůj život z nového pohledu.

Čtvrtek 5/11: Přechod Luny do znamení Panny může dát zabrat našim nervům. Nenechme se rozhodit banalitami a snažme se zachovat si svůj klid. Nemá smysl ohrožovat svoje zdraví stresem. Můžeme být sice důkladní a pečliví, ale nemá smysl ztrácet nervy nad zbytečnostmi, které stejně nikdo jiný neocení.

Pátek 6/11: Co jsme nestihli v průběhu týdne, to nám umožní dotáhnout v pátek. Vzroste naše produktivita i chuť do života. Nebudeme se bát práce, a půjde nám tak pěkně rychle od rukou. Můžeme se dobře bavit i u aktivit, které nás normálně otravují.

Víkend 7 a 8/11: V sobotu přijde vhod aktivní program a nejlépe i chvíle strávené s drahou polovičkou. V neděli nám i prostá rozhodnutí mohou připadat jako složitá.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš
Zdroj: astrolog-terapeut.cz