Astrologická předpověď na týden 42/2016
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 17/10: S Lunou v Býku je vhodné odstartovat nový týden s klidem. Radujme se z drobností. Je třeba se obloukem vyhnout stresu a pokud budete třeba pospíchat, tak spěchejme jedině pomalu. Pomalým a uvážlivým tempem se totiž můžeme dostat efektivně vpřed.

Úterý 18/10: Naše pozornost bude často rozptylována a povinnosti půjdou stranou. Je dobře, že si chceme užívat života, ale lehkomyslný či poživačný přístup mohou napáchat více škody než užitku. Trénujme svoji vůli a zkusme odolat svodům, které na nás budou útočit.

Středa 19/10: S Lunou v Blížencích může přijít mnoho nápadů a podnětů. Bude ovšem těžké se v nich zorientovat a vytěžit z nich kloudný výsledek. Pozor si dejme na nesoustředěnost a zbrklost. Bude pro nás výzvou setrvat u jedné věci a dotáhnout ji až do konce.

Čtvrtek 20/10: Čtvrtek je vhodným dnem pro setkání s druhými. Neváhejme využít naše kontakty. Mohou se odehrát příjemná a konstruktivní jednání a to i při řešení náročných témat. Komunikace i myšlení budou fungovat na plné obrátky, den tak přeje i studentům.

Pátek 21/10: S Lunou v Raku budeme prožívat s větší intenzitou. Budeme se zajímat o druhé a rádi pomůžeme všem, kdo budou v nouzi. Ve výsledku ovšem můžeme být přecitlivělí a můžeme reagovat podrážděně i na mírné nepohodlí. Opřít se můžeme o svoji intuici.

Víkend 22 a 23/10: Utišme hlas svého ega a učme se nebrát nic osobně. Pomůže nám to prožít víkend bez zbytečných zádrhelů.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš