ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 4/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden
Pondělí 25/1: Nový týden se nese v duchu svěžích a příjemných konstelací. Luna ve Lvu nám bude dávkovat dostatek energie, a můžeme se tak vypořádat i s velkými výzvami. Den bude mít rychlý a dynamický spád. Na nic nečekejme, protože by byla škoda nechat si ujít dnešní příležitosti!

Úterý 26/1: Luna v Panně nás bude nabádat, abychom neusínali na vavřínech a neutíkali do svých představ a snů. Pokud si nenecháme narušit koncentraci, můžeme se nám dařit v praktických tématech. Den taktéž přeje zábavám. Udělejme si radost, i kdyby se mělo jednat o úplnou maličkost.

Středa 27/1: Konstelace budou ve středu podporovat naši soustředěnost a budeme schopni dosáhnout větších výkonů. Postupujme krok za krokem, pomalu ale jistě vpřed. Tím, co budeme řešit, se můžeme nechat zcela pohltit a úspěchy tak na sebe nemusí nechat dlouho čekat.

Čtvrtek 28/1: Důležité úkoly se vyplatí řešit v první části dne, kdy můžeme dohnat i to, co jsme doposud zanedbávali. Je vhodná doba pro plánování, dařit se může našemu logickému myšlení. Odpoledne se Luna přesouvá do znamení Váhy, kde podpoří naši komunikativnost.

Pátek 29/1: Zakončení pracovního týdne se ponese v příjemném duchu. Budeme se cítit dobře a mnozí budeme obklopení milými lidmi. Stres a napětí budou mimo náš dohled. Neplánované změny programu mohou být jedině ku prospěchu. Nezůstávejme o samotě a vyražme do společnosti.

Víkend 30 a 31/1: O víkendu zvolme raději ležérní přístup. Co nepůjde, nemá smysl lámat přes koleno. Na místo toho se pokusme zregenerovat síly.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš
astrolog-terapeut.cz