Astrologická předpověď na týden 40/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 3/10: Počátkem nového týdne bude naše největší síla ležet v našem nitru. Mnozí se budeme cítit příjemně a uvolněně. Budeme vnímaví a empatičtí. Snadno pronikneme k druhým a nalezeme pro ně pochopení, i kdyby jejich vnitřní nastavení bylo diametrálně odlišné od toho našeho.

Úterý 4/10: Nebudeme se držet při povrchu a chodit kolem horké kaše. Naopak to vezmeme nejkratší cestou přímo k podstatě. Díky tomu toho můžeme dokázat o něco více, než se nám daří obvykle. Nápomocná nám bude i vytrvalost. Nenecháme se ničím odradit a neztratíme tak směr.

Středa 5/10: Luna se přesouvá do Střelce a do našich životů může přinést odlehčení. Nenecháme se příliš pohltit problémy a zachováme si od nich zdravý odstup. Díky tomu pro nás nebude nic problém a s jakoukoliv situací se vypořádáme hravě a s úsměvem na tváři.

Čtvrtek 6/10: Ve čtvrtek si dejme pozor na zbrklost. Pokud budeme jednat unáhleně, můžeme za sebou zanechat mnoho nepořádku. Věnujme dostatek času zamyšlení, než něco uděláme či řekneme nahlas. Napácháme tak méně škod a vyhneme se nedorozumění s druhými lidmi.

Pátek 7/10: Závěr týdne přináší novou dynamiku. Do svého života vpustíme více svobody a nenecháme se ničím limitovat. Budeme ztrácet zábrany a budeme o něco více bezprostřední. Naše kroky budou v souladu s našimi ideály bez ohledu na to, co si myslí ostatní.

Víkend 8 a 9/10: Nezapomínejme zapojovat naše city, jinak budeme působit příliš tvrdě. Nenechme se rozčílit a užívejme si raději pohodu.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš