Astrologická předpověď na týden 38/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 19/9: S Lunou v Býku si start nového týdne užijeme. Dopřejeme si pomalejší tempo, během kterého si mnozí najdeme čas na odpočinek, dobré jídlo i pití. Dejme si však pozor na to, abychom kvůli lenivosti nepropásli důležité úkoly a příležitosti.

Úterý 20/9: Díky konstelacím se budeme cítit příjemně a budeme stát nohama pevně na zemi. Budeme přesně vědět, co chceme a nenecháme se ničím odfouknout z cesty. Nápomocný nám bude rozvinutý smysl pro zodpovědnost a spojení citů s rozumem.

Středa 21/9: Luna se přesouvá do Blíženců, kde přinese mnoho nápadů a myšlenek. Komunikace bude výborně proudit, ale klesat bude naše schopnost koncentrace. Dejme si pozor na roztěkanost, nepřítelem nám budou zejména unáhlená rozhodnutí.

Čtvrtek 22/9: Ve čtvrtek budeme řídit svoje kroky pomocí logického uvažování. Vše budeme důkladně analyzovat v naší hlavě, nic neunikne přísně kritickému náhledu. Příliš mnoho řešení a rozmýšlení ovšem může být v některých situacích kontraproduktivní.

Pátek 23/9: Luna se dostává do svého domácího znamení. V Raku může nejvíce uplatnit svůj potenciál a přinese tak silné emoce a větší zájem o druhé. City mohou zamávat i s těmi zdánlivě nejlogičtějšími argumenty a můžeme tak snáze ztratit kontakt s realitou.

Víkend 24 a 25/9: Sobota je vhodná pro rodinná setkání i péči o domácnost. V neděli si nenechme kazit náladu prkotinami, snažme si nic nebrat osobně.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš