Astrologická předpověď na týden 36/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 5/9: Ráno a dopoledne je Luna na konci Vah, po druhé hodině se přehoupne do Štíra. Dopoledne je tak vhodné ke komunikaci a uplatňování smyslu pro harmonii. Zařizování může být hektičtější, a tak pokračujme systematicky. Odpoledne se zklidní, přijdou ke slovu city a empatie.Úterý 6/9: V úterý budeme vnímavější a budeme si více všímat toho, co se odehrává uvnitř nás. Celkově se budeme cítit příjemně. Nenecháme se ničím rozhodit a nic nás jen tak nepřekvapí. Díky intuici vycítíme i drobné změny, které kolem nás nastanou.

Středa 7/9: Rozum se bude snoubit s našimi city a o svém nitru budeme moci bez zábran hovořit. Svoje pocity budeme schopni formulovat přesně a srozumitelně. Tento den si můžeme ledacos ujasnit, některé věci v našem životě pro nás mohou začít dávat větší smysl.

Čtvrtek 8/9: Můžeme vnímat příliv energie. Dejme si však pozor, abychom tuto sílu dokázali využít a předat dále. Proudění sil totiž může zadrhnout a čím více bude v danou chvíli rozjetí, tím více se zasekneme na místě. Vyhněme se chaosu a nepořádku, jinak se můžeme proměnit ve slona v porcelánu.

Pátek 9/9: Naše představy a plány mohou přerůst do megalomanských rozměrů, což zákonitě povede k jejich nenaplnění. Proto si pamatujme, že méně je někdy více. Než začneme klást nároky na druhé, buďme si nejprve jistí, že máme čisto před vlastním prahem. Kritika obvykle nepřinese nic konstruktivního.

Víkend 10 a 11/9: O víkendu se nám mohou dařit praktické záležitosti. Pokud budeme postupovat s klidem a trpělivostí, plody našeho úsilí rychle dozrají.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

www.astrolog-terapeut.cz   www.horarium.cz