ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 36/2015

Vážení příznivci astrologie,

je tady 36. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 7/9: S Lunou v Raku se budeme nejlépe cítit ve svém domově. A kdo si to v první pracovní den nemůže dovolit, bude se k domovu vracet alespoň ve své hlavě. Pondělku bude tentokrát slušet pomalejší start, a tak na sebe nemějme příliš vysoké nároky. Neradi se budeme pouštět do rozhodnutí, proto je pokud možno nechme nejprve dostatečně uzrát.

Úterý 8/9: Máme šanci uspět a dotáhnout mnohé povinnosti do zdárného konce. Nesmíme se však nechat rozptylovat. Změny v plánech berme jako příležitost a ne jako ohrožení našich záměrů. Naše city a rozum si budou moci lépe rozumět, a můžeme si tak ujasnit svoje vlastní priority.

Středa 9/9: Přesun Luny do znamení Lva můžeme kolem sebe pozorovat jako rozproudění veškerého dění. Vyjdeme ven ze své ulity a budeme se moct naplno bez zábran projevit. Může se zvýšit naše sebejistota, a budeme tak schopní jednat v souladu s naším vnitřním nastavením.

Čtvrtek 10/9: Konstelace na nebi zasvěcují čtvrtek zábavě, kreativitě a hravosti. Jedná se o ideální den pro rande a milostné schůzky. Mnozí budou moct pocítit pozitivní energii, kterou nás budou hvězdy dobíjet. Na vlně radosti a nadšení nebude existovat žádná nepřekonatelná překážka.

Pátek 11/9: V první polovině dne doznívají energické konstelace, které nám umožní věnovat se tvůrčím aktivitám a dalším úkolům. Odpoledne se Luna bude přesouvat do Panny a my se tak budeme muset vrátit zpět na zem do reality. Trocha soustředěnosti a opatrnosti zajisté nebude na škodu.

Víkend 12 a 13/9: Vyhněme se zbrklým rozhodnutím a nepodléhejme přeslazeným představám. Mohli bychom jim totiž snadno skočit na lep.

Přeji krásné dny,Vít Kuntoš
astrolog-terapeut.cz