ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 35/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 35. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 31/8: Luna se dopoledne přesouvá do znamení Berana, a budeme jí tak vděčit za svěží start nového týdne. Je důležité neřešit zbytečnosti a nenechat se zbrdit váháním. Když se nebudeme zbytečně zdržovat, můžeme projít pondělkem rychle a produktivně.

Úterý 1/9: První školní den se nese v duchu nejdynamičtějších konstelací celého týdne. Školou povinným přinese úterý velké dobrodružství a nadšení. Ostatní se mohou vypořádat s mnohými výzvami. Též se mohou dočkat koketování i vzrušujícího milostného vzplanutí 🙂

Středa 2/9: S přesunem Luny do Býka nastane značné zklidnění. Přijde tak vhod naladit se na klidnější tempo a začít řešit praktické otázky. Bude se nám dařit u vyřizování, papírování, organizování, uklízení i vaření. Najděme si více radosti v maličkostech. Jak se říká – nemusí pršet, stačí když kape.

Čtvrtek 3/9: Slunce, Luna a Pluto na obloze uzavírají velký zemský trigon. Budeme tak pragmatičtější a můžeme se s úspěchem věnovat záležitostem spadajících do hmotného světa. Najděme si prostor na čas strávený s našimi partnery a užijme si společné chvíle doplněné dobrým jídlem a pitím.

Pátek 4/9: Jedině naše vlastní zábrany a zbytečné obavy nám mohou bránit ve spokojeném zakončení pracovního týdne. Pokud se dostaví nejistoty či pesimismus, rychle je zažeňme pryč a nedovolme, aby nás odradily od našich plánů. Odpoledne se Luna přesouvá do Blíženců, což přinese rozproudění komunikace.

Víkend 5 a 6/9: O víkendu bychom měli být v pohybu a nejlépe na čerstvém vzduchu. V sobotu  nebuďme malicherní ani zbrklí, nemějme na druhé vysoké nároky.

Přeji krásné dny,
Vít Kuntoš