Astrologická předpověď na týden 33/2016
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 15/8: S novým týdnem můžeme úspěšně přijmout praktické výzvy. Nebudeme ulítávat mimo realitu, naopak budeme stát oběma nohama pevně na zemi. Snáze zaujmeme pozitivní přístup, díky kterému by vše mělo jít hladce a lehce jako po másle.

Úterý 16/8: Čím více budeme zatvrzelí a neochotní přizpůsobit se, tím více se může vývoj vpřed zadřít. Buďme raději připraveni na to, že mohou přijít změny, na které nemusíme být zcela připravení. Hlavou zeď neprorazíme, a tak se není vhodné za každou cenu tlačit svoje vlastní přesvědčení.

Středa 17/8: Luna ve Vodnáři v nás může probudit větší smysl pro svobodu a nezávislost. Nebude pro nás tolik důležité dodržovat zažité tradice a normy. Svoji sílu investujeme do vyjádření svojí vlastní jedinečnosti a nebudeme se příliš ohlížet na to, co si o tom všem myslí naše okolí.

Čtvrtek 18/8: Úplňková energie může dát zabrat nervům. Zejména pokud nemáme zkrocené svoje ego, můžeme potkat zkoušky, které ho rozzuří. Tento den je vhodný k trénování trpělivosti a lásky k druhým. To může vést k hlubšímu uvědomění, že nejsme izolovaným jednotlivcem, ale že jsme všichni propojení.

Pátek 19/8: Luna v Rybách může tentokrát zamávat s našimi emocemi. Prožívání na vnitřní úrovni může nebezpečně stoupat a může zastínit racionální uvažování. I drobnosti v nás mohou vyvolat bouřlivou reakci a růžové brýle mohou zcela zastřít realitu. Taktéž doporučuji opatrnost a soudnost při konzumaci alkoholu.

Víkend 20 a 21/8: V sobotu můžeme vnímat především skrze svoje vlastní emoce a můžeme postrádat nadhled. Neděle přeje aktivnímu programu.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš