ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 3/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Pondělí 18/1: Luna dnes stojí v Býku ve výborném postavení, kde nám přinese podporu a dobrou náladu. Budeme lépe naladění a najdeme si prostor na to, abychom si trochu užili života. Proto jakékoliv odměňování a radování jsou dnes bez omezení povoleny 🙂

Úterý 19/1: Přechod Luny do znamení Blíženců může rozvířit náš společenský život a přinést důležité kontakty i informace. Můžeme mít více podnětných myšlenek a nápadů, které budeme moct převést do reálné formy. Tento den bychom měli mít výborné organizační schopnosti.

Středa 20/1: Potrápit nás může nedostatek koncentrace. Proto se vyplatí postupovat systematicky a řešit důležité body programu hned zkraje dne. Nepodléhejme pocitům, že musíme udělat mnoho věcí. Méně je někdy více a ve středu prospějí skromnější očekávání.

Čtvrtek 21/1: Především v první části dne si můžeme připadat jako na trní. Nenechme se ničím znervóznit. Co nemůžeme změnit či ovlivnit, nestojí za větší pozornost. Do cesty nám mohou vstoupit nejrůznější rozptýlení, kvůli kterým můžeme snadno ztratit směr ze zřetele.

Pátek 22/1: V pátek budeme mít příležitost zpomalit a zaměřit se více na svůj vnitřní svět. Budeme více vnímat a prožívat, stejně tak ovšem budeme mít lepší pochopení pro ostatní. Před starostmi a vnějším světem se budeme uzavírat a utíkat ke svým představám a snům.

Víkend 23 a 24/1: Sobota může být vhodná pro rodinné sešlosti, neděli bude slušet spíše aktivní program. Některé může potrápit úplněk, a tak nepodléhejme svým emocím.
Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz