Astrologická předpověď na týden 31/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 1/8: Počátkem nového týdne a měsíce můžeme vnímat příliv sil. Budeme se moci opřít o svoje vnitřní zdroje. Nedovolme však tomu, aby prkotiny zacloumaly našimi emocemi. I ve stresu můžeme reagovat podrážděně, takže se snažme vyhnout nátlakům a nenechme se vychýlit z rovnováhy.

Úterý 2/8: Úterý přinese hrdost i sebedůvěru. Nikomu by neměla chybět odvaha a můžeme tak překročit svoje obvyklé hranice. Díky kreativitě a rozvinutému smyslu pro zábavu se budeme v průběhu dne mnozí výborně bavit. Pokud budete chtít udělat radost i druhým, vyzdvihněte jejich přednosti a pochvalte je.

Středa 3/8: Ani tento den nám nebude chybět dostatek energie a nic tak nebude problém. Obvykle budeme mít dobrou náladu, se kterou si budeme užívat i těch nejmenších radostí, které život nabízí. S opačným pohlavím to může zajiskřit a koketování příjemně okoření jinak nudnou komunikaci.

Čtvrtek 4/8: Luna se přesouvá do Panny, kde nás povede ke kritičtějšímu myšlení. Nezapomínejme však na to, že kromě přísného hlasu rozumu je třeba ponechat prostor i pro city a intuici. Nevnucujme druhým svoje vlastní přesvědčení a pěstujme pochopení pro ty, kdo vyznávají odlišné hodnoty.

Pátek 5/8: Budeme nervózní z toho, co nebudeme držet pevně ve svých rukách. Některé věci ovšem není možné ovlivnit, a tak si ušetříme nervy při uvědomění, že se nelze na vše na 100 % připravit. Nenechme se stresovat a místo lpění na zbytečnostech se snažme zachovat realistický pohled na svět.

Víkend 6 a 7/8: V sobotu se nám bude dařit při drobných pracích. V neděli mohou přijít vhod setkání a komunikace.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš