ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 31/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 31. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Pondělí 27/7: Pondělí začne v rychlém a pozitivním duchu, takže na nic nečekejme a vrhněme se zpříma do řešení nových výzev. Díky Luně ve Střelci snáze dosáhneme na nadšení a chuť i do jinak nepříliš vyhledávaných úkolů. Dejme si však pozor na to, abychom nepracovali na více věcech naráz, jinak bychom se v nich mohli snadno ztratit.

Úterý 28/7: Do našeho života může vstoupit více tvořivosti a můžeme vnést do našeho života více estetiky i originality. Budeme schopní nalézt krásu ve všedních věcech a objevovat nové souvislosti. Nesmíme mít však spoutané ruce a stejně tak bychom měli ponechat dostatek prostoru i druhým.

Středa 29/7: Luna v Kozorohu zvýší náš cit na praktické záležitosti. Je to výborný den pro řešení finačních záležitostí, ve kterých si můžeme udělat lepší pořádek. Dnes je vhodné držet se při zemi a nemít přehnaná očekávání. Stejně tak se vyplatí spěchat se zařazeným nižším rychlostním stupněm.

Čtvrtek 30/7: Je možné, že ve čtvrtek půjdou věci tak trochu ztuha. Čím více se bude tlačit na jejich průběh, tím více se mohou nakonec zkomplikovat. Při jednání mysleme i na ostatní, protože bychom mohli snadno přehlédnout jejich potřeby a přestat brát ně na ohledy. Případný vnitřní přetlak je možné uvolnit vhodným pohybem.

Pátek 31/7: Úplněk tentokrát prověří zejména naše sebevědomí a může si pohrát s naším egem. Především na komunikační úrovni se můžeme nepohodnout se skutečnými i zdánlivými autoritami našeho života. Nezapomínejme na respekt a toleranci k druhým, nenechme se vtáhnout do nesmyslných konfliktů.

Víkend 1 a 8/8: Sobota je vhodná pro setkání a pro netradiční aktivity. Je vhodné se důkladně provětrat. Neděle naopak dopřeje prostor intimnějšímu programu.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

 

jiřice 283 39601 humpolec
ičo 46652035 Dič CZ6004291645