Astrologická předpověď na týden 30/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 25/7: Luna v Beranu je příslibem ostrého startu nového týdne. Budeme mít dostatek energie a chuti do řešení. Den se tak ponese v rychlém a hektickém tempu, které bychom měli bez problémů stíhat. Nápomocná nám bude kreativita i výborné jednání s lidmi. Dočkat se můžeme i flirtu či milostného jiskření.

Úterý 26/7: Jednat můžeme rychleji, než nám budou docházet důsledky našich činů. Zahodíme naše obvyklé obavy, a tak nám svižné jednání může být nakonec ku prospěchu. Inspirující bude udělat něco jinak, než máme ve zvyku. Vybočením ze stereotypů provětráme zatuchající oblasti našeho života.

Středa 27/7: S Lunou v Býku můžeme vnímat zklidnění. Budeme se snáze koncentrovat na důležité povinnosti a namísto rychlosti budeme preferovat důkladnost. Pomalejší tempo nám umožní nepřehlédnout důležité detaily a můžeme se tak dostat do větší hloubky. Někdy však můžeme postrádat flexibilitu.

Čtvrtek 28/7: Tvrdohlavost nás sice může přiblížit k cílům, ale též může přinést zbytečné napětí. Druzí lidé nemusí mít pochopení pro náš přístup, zejména pokud se uzavřeme a nebudeme ochotní porozumět jejich odlišným představám. Nedovolme, abychom byli svázání přesně definovaným očekáváním a buďme více otevření alternativám.

Pátek 29/7: V závěru týdne již bude Luna v Blížencích. Budeme více zapojení do společenského života a komunikace bude silným nástrojem. Nepodceňme organizaci, jinak se naše představy mohou rozsypat jako domeček z karet. Nepořádek, zmatek a příliš rychlá rozhodnutí nám mohou zbytečně zamotat plány.

Víkend 30 a 31/7: V sobotu mohou přijít vhod setkání s přáteli a pohyb na čerstvém vzduchu. Neděle se ponese v intimnější atmosféře.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš