ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 30/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 30. týden roku 2015, jsem po dovče svěží a nabitý energií, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.Pondělí 20/7: Začínáme ve chvíli, kdy Luna prochází Pannou. Počátkem týdne se tak vyplatí dát na zdravý selský rozum a věnovat se praktickým tématům. Snažme se mít kolem sebe vše na svém místě, protože nepořádek by nám mohl zamotat hlavu.

Úterý 21/7: Tento den se můžeme vypořádat s mnohými úkoly a žádné úskali nebude neřešitelné. Stačí trocha koncentrace a trpělivosti. Je třeba respektovat, že vše musí dozrát a že vše má svůj čas. K cíli dojde ten, kdo vyčká a nebude zbytečně chvátat za každou cenu vpřed.

Středa 22/7: Přesun Luny do znamení Vah může přinést oživení komunikace a vztahů. Budeme schopní se prosadit a dotlačit druhé kýženým směrem, aniž bychom museli jít do střetů. Naopak budeme využívat umění diplomacie a i při srážce s blbcem bude snazší zachovat vnitřní rovnováhu.Čtvrtek 23/7: Čtvrtek může mít dynamičtější spád a den může utéct velmi rychle. Nenechme se strhnout proudem dne, neboť jinak nakonec můžeme skončit pobíháním z místa na místo, aniž bychom došli do cílové rovinky. Slunce následované Merkurem vstupují do znamení Lva a přinesou tak do příštích dnů více srdečnosti, kreativity a sebejistoty.

Pátek 24/7: Luna opět mění působiště a přestupuje do Štíra. K závěru týdne tak budeme citlivější a vnímavější i k jemným podnětům. Budeme moct snáze využívat svoji intuici. Dejme si však pozor na to, abychom nebyl vztahovační a nereagovali pod návalem emocí zbytečně ostře.

Víkend 25 a 26/7: Víkend se vyplatí strávit v poklidnějším duchu nejlépe se svými nejbližšími. Jedná se o výborné dny pro aktivity s dětmi.

Vít Kuntoš