Astrologická předpověď na týden 29/2016
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 18/7: V pondělí nás mnohdy potká pomalejší start. Vysoké tempo ovšem není zapotřebí, naší silnou zbraní budou trpělivost a houževnatost. S těmito vlastnostmi se můžeme dostat velmi daleko a prokousat se k podstatě věcí. Dařit se nám celkově bude v tématech vyžadujících praktičnost a klid.

Úterý 19/7: Různé povinnosti nám půjdou hezky od ruky, ale nesmíme na ně zbytečně tlačit. Vše potřebuje svůj čas k dozrání. Zbrklé kroky nic neurychlí, naopak nám mohou situaci zamotat. Blížící se úplněk může zamávat i s naší vnitřním rozpoložením. Nedovolme, aby výkyvy nálad ovlivnily naše jednání a abychom je nepřenášeli na druhé.

Středa 20/7: Luna ve Vodnáři přinese potřebu projevit svoji vlastní individualitu, i kdyby byla sebevíc výstřední. Nenecháme se svázat normami a předsudky, budeme naplno sami sebou. Některé limity jsou však ku prospěchu. Nezapomínejme totiž na to, že naše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého.

Čtvrtek 21/7: Naše ego může výrazněji vystrkovat růžky, a tak si dejme pozor, aby nepřevzalo otěže nad naším jednáním. Stejně jako my sami rádi uslyšíme pochvalná slova, nezapomeňme vyjádřit obdiv a podporu my druhým. Zajisté se najde dostatek příležitostí. Čtvrtek dále přeje kreativitě i koketování.

Pátek 22/7: Luna vstupuje do Ryb a budeme se více uzavírat do svého vnitřního světa. Budeme zranitelnější a na mnohé situace můžeme reagovat podrážděně. Můžeme si brát osobně i to, co tak nebylo vůbec zamýšleno a zbytečně si můžeme nechat zkazit náladu. Místo toho rozvíjejme pochopení vůči druhým a nesobeckost.

Víkend 23 a 24/7: V sobotu se můžeme snadno ztratit v záplavě dojmů. Snažme se dát dni jasnější strukturu. V neděli se naopak vyjasní a posílí naše chuť pomáhat.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš