ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 28+29/2015
Vážení příznivci astrologie,

protože budu příští 2 týdny na dovolené, nepřijde vám obligátní týdenní astrologický newsletter. Nicméně zasílám náhled hlavních trendů na měsíc červenec, který vznikl pro magazín žena-in. Alespoň zůstanete i tak v obraze 🙂

První červencové dny se ponesou v duchu pochopení a laskavosti. Jako by se bořily bariéry mezi lidmi, díky čemuž si můžeme být mnohem blíže. Těžit budeme moct z konjunkce Venuše s Jupiterem, které přináší radost, hravost, kreativitu. Podporuje vztah ke koníčkům i dětem. Budeme mít bohatou fantazii a mnozí mohou pocítit polibek múzy a vrhnout se do umělecké tvorby. Někteří si mohou v první polovině července najít čas na kulturní událost. S blížící se polovinou měsíce bude narůstat i naše energie a schopnost vypořádat se i s náročnějším programem.

Ve druhé půli měsíce se dočkáme dalšího nárůstu energie, nicméně může být náročnější tuto energii konstruktivně proměnit. Dejme si pozor na to, aby nedošlo k vnitřnímu přetlaku. Můžeme být nervóznější a v některých situacích můžeme reagovat podrážděně. Vůči druhým se snažme být maximálně tolerantní. Neberme si nic osobně a udržujeme si nadhled. Závěrečná část července bude ovlivněná přesunem Slunce do znamení Lva, které se projeví vzrůstající sebedůvěrou ve své vlastní síly a schopnosti.

Červenec bude úspěšný měsíc pro znamení: Lev, Střelec, Ryby

Náročný měsíc pro: Rak, Štír, Kozoroh,

Úplněk nastal: 2. 7. 2015 v Kozorohu

Novoluní nastane: 16. 7. 2015 v Raku

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

Více: astrolog-terapeut.cz