Astrologická předpověď na týden 28/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 11/7: S novým týdnem můžeme začít více tlačit na druhé. Luna ve Vahách bude podporovat prosazování vlastních cílů, nicméně ostré lokty zůstanou schovány v našich rukávech. Na místo toho budeme preferovat cestu nenápadné manipulace, která i tak ovšem nemusí být přijata s pochopením. Pokud něco potřebujeme, uděláme nejlépe, když to řekneme na rovinu a otevřeně.

Úterý 12/7: Nepodléhejme nerozhodnosti a snažme se jednat bez zbytečných odkladů. Naše pozornost bude rozptylována a bude ztrácet svoji ostrost. Nedovolme, aby nás ovládly výkyvy nálad. Místo toho se snažme více zaměřit na to, co nás baví. Vpusťme do svého života více radost a optimismu.

Středa 13/7: Luna se přesunula do znamení Štíra, kde bude podporovat naše vnitřní prožívání. Zvýší se tak naše citlivost a empatie. Budeme snáze rozumět druhým, bariéry mezi námi a okolím se budou během dne postupně ztenčovat. Do našich aktivit se nebojme zapojit svoji fantazii a představivost.

Čtvrtek 14/7: Budeme se cítit naplno ve své kůži a nebudeme vnímat žádné limity. Příliv energie i důvěry ve svoje vlastní schopnosti nám umožní přijmout i náročné výzvy. Nápomocná nám bude naše intuice. Naslouchejme jejímu jemnému vedení, které nám ukáže vždy tu nejlepší možnou cestu.

Pátek 15/7: Luna přechází do Střelce, a přinese tak větší chuť jednat. Budeme činorodější a do jednotlivých aktivit se budeme vrhat s nadšením. Nebudeme zbytečně vyčkávat a příležitosti, které se naskytnou, budeme schopní rychle uchopit za pačesy. Pátek se ponese ve veselém a optimistickém duchu.

Víkend 16 a 17/7: Zejména v sobotu nás může potrápit zbrklost. Celkově se vyplatí výzvy, které přijdou, nepodcenit.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš