ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 27/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 27. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 29/6: Týden začne v příjemném duchu. Pokud v sobě nebudeme zadržovat napětí či přenášet chvilkovou nervozitu na druhé, mohou se věci hýbat vpřed. Připomenout se nám mohou naše důležité hodnoty a ideály.

Úterý 30/6: Tyto dny jsou prozářené pozitivní energií konjunkce Venuše s Jupiterem ve Lvu, která navíc dnes uzavírá velký ohnivý trigon spolu s Lunou a Uranem. Čeká nás tak příjemný a svižný den, kdy vystoupí do popředí témata svobody, radosti a hravosti. Budeme moct volně dýchat a tvořit.

Středa 1/7: Luna se přesouvá do znamení Kozoroha, přičemž přinese mírné vnitřní sevření. Blížící se úplněk může způsobit, že si někteří mohou připadat jako na jehlách. Nedovolme strachům, aby zakryly světlo v našich životech. Zaměřme svoji pozornost především na koníčky či na svoje potomky.

Čtvrtek 2/7: Čtvrtek přinese více houževnatosti a utuží naši vůli. To může být do značné míry praktické, ale dejme si pozor na to, abychom svoje záměry neprosozovali na úkor ostatních. Reakce, které nebudeme mít v danou chvíli pod kontrolou, mohou být prudší a mohou druhé překvapit.

Pátek 3/7: Závěr pracovní části týdne se ponese v duchu klidnějším a vážnějším. Budeme moci si lépe urovnat a uspořádat svoje vnitřní témata i vnější svět kolem nás. I díky tomu můžeme dosáhnout vyšší vyrovnanosti a pro druhé budeme fungovat jako výborná opora.

Víkend 4 a 5/7: O víkendu budeme potřebovat větší prostor. Vyplatí se nechat plánům volný průběh a nechat se inspirovat aktuálními pocity.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz