ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 26/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 27/6: Nový týden začínáme s Lunou v Beranu, které budeme vděčit za příliv energie. Budeme se snažit prosadit svoje vlastní zájmy a pocítíme i chuť po dobrodružství. Naše jednání bude mnohdy impulzivní a zejména pokud bude pod návalem náhlého vzplanutí emocí, může být destruktivní.

Úterý 28/6: S horkou hlavou můžeme jednat příliš prudce a zbrkle. Nesnažme se protlačit svoje vlastní představy za každou cenu, zkusme trochu zpomalit a otevřít svoji mysl. Poslechněme si zpětnou vazbu, které nám dává naše okolí a zkusme připustit, že na jejich pohledu může být něco užitečného.

Středa 29/6: Luna vstupuje do znamení Býka a přinese tak zklidnění. Zaměříme se více na svoje pohodlí a na to, abychom se cítili v průběhu dne příjemně. Budeme pečovat o svoje potřeby a nebudeme se nechat stresovat. Dopřejme si ten luxus a zařiďme si co nejpohodovější program, jak je to jen možné.

Čtvrtek 30/6: Do svého života vpustíme více uvolněnosti a radosti. Budeme se bavit a užívat si i drobných radostí. Odměňme sebe i druhé za svoje úspěchy. Mohou to být i naprosté maličkosti, ale důvod se najde vždycky. Dařit se nám může i při řešení finančních otázek, štěstěna nám bude nakloněná.

Pátek 1/7: Nepodléhejme nátlaku zvnějšku a snažme se nehrotit to, co nehoří. Stejně tak ovšem netlačme i my na druhé, protože to může vést jedině k nepříjemným střetům. Dnes platí, že kdo nic nedělá, nic nepokazí. A tak se nehrňme do povinností, které je možné s klidným svědomím odložit.

Víkend 2 a 3/7: S Lunou v Blížencích přeje víkend setkáním. V sobotu si ovšem dejme pozor na horší koncentraci a roztěkanost.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš