ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 26/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 26. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktualitka:

Kdo sleduje včelařské aktivity, ocení, že máme k dispozici výborý med od šťastných včel! Více informací zde.
Pondělí 22/6: Nový týden začíná s Lunou v Panně, a tak se můžeme věnovat nejlépe praktickým tématům. Je zde ovšem riziko, že se budeme příliš zajímat o nedůležité detaily, které budou odvádět pozornost od skutečně podstatných cílů. Proto se snažme o lepší organizaci a klid, abychom neztratili koncentraci.

Úterý 23/6: Na úterý je vhodné naplánovat nepříjemné povinnosti a úkoly, které již nějakou dobu odkládáme. S pevnější vůlí a zodpovědností se můžeme opřít do všeho možného. Taktéž si můžeme promýšlet a ujasnit plány a strategie do našeho dalšího života.

Středa 24/6: Luna se přesouvá do znamení Váhy, které přinese do mezilidských kontaktů více laskavosti. Vnitřně však můžeme prožívat nejistotu a nerozhodnost. Pokud tomu tak bude, nenechávejme si je sami pro sebe a sdílejme své starosti s druhými. Podaří se nám tak snáze získat nadhled.

Čtvrtek 25/6: V tento den mohou přijít vhod setkání soukromá i pracovní. V každém případě by byla škoda zůstávat o samotě. Může přijít mnoho nových nápadů a myšlenek, které bychom však neměli protlačovat za každou cenu. Ne v každé situace je vhodné říkat svůj názor a měli bychom to naplno respektovat.

Pátek 26/6: Závěr týdne přináší energii a větší sebedůvěru. Proto přestože mohou kolem nás nastávat nejrůznější změny, bude snazší zachovat svůj vnitřní klid a harmonii. Budeme mnohem více naladění na vše milé, estetické a přinášející mír.

Víkend 27 a 28/6: Sobota přinese emoční stabilitu a větší vnímavost. Může přijít vhod romantický program ve dvou. Neděle bude mít o trochu větší dynamiku.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš