ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 25/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 20/6: Luna na posledním úseku Střelce může přinést zbrklost, a tak se může vyplatit vstoupit do nového týdne pomalejším tempem. Nenechme se rozptylovat tím, co není důležité, jinak se můžeme dopustit zbytečných chyb. Neprosazujme za každou cenu svoje ideály a nezapomínejme, že i ostatní mají právo na svůj jedinečný pohled na svět.

Úterý 21/6: Silnou zbraní budou trpělivost a houževnatost. Nekoukejme v průběhu dne na hodinky – věci budou potřebovat dostatek času ke svému dozrání a nic nelze uspěchat. Dařit se nám bude v praktických tématech. Svoje nápady a představy budeme schopní přivést ke skutečnému životu v hmotné realitě.

Středa 22/6: Dejme si pozor na to, abychom svoje představy neprosazovali přespříliš ostře. Ve výsledku bychom mohli být jako slon v porcelánu. I když budou motivy našeho jednání dobré, můžeme napáchat více škod nežli užitku. Zůstaňme tedy v klidu a věnujme svoji pozornost nejlépe všedním povinnostem.

Čtvrtek 23/6: S Lunou ve Vodnáři můžeme vnímat rozproudění našeho společenského života. Budeme se cítit dobře mezi lidmi a byla by škoda zůstávat o samotě. Přestože nemusíme chtít za každou cenu souznít s davem, názory a vhled druhých mohou být při nejmenším velmi inspirativní.

Pátek 24/6: I pátek bude přát společenskému vyžití. V kontaktu s druhými lidmi bude vzájemná komunikace fungovat plynule a vřele, budeme upřímně sdílet svoje lehce i těžce nabyté zkušenosti. Přesto se snažme krotit svoji energii, abychom s ní zacházeli střízlivě a nevydali ji ze sebe bez rozmyslu najednou.

Víkend 25 a 26/6: O víkendu pojede na plné obrátky naše představivost a můžeme ztrácet kontakt s realitou. Fantazie a sny nám mohou odhalit nové obzory.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš