ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 25/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 25. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Aktualitka:

Kdo sleduje včelařské aktivity, ocení, že máme k dispozici výborý med od šťastných včel! Více informací zde.
Pondělí 15/6: Luna v Blížencích a Mars v konjunkci se Sluncem přinesou svěží a energický den. Hned zkraje týdne tak toho můžeme mnoho udělat a vyřídit. Pokud nedovolíme nepořádku, aby nám zamotal život, můžeme být úspěšní. Zaměřme se raději na dobrou organizaci našich aktivit.

Úterý 16/6: Až příliš mnoho energie může proudit do našeho myšlení, řešení a komunikování. Dejme si tedy pozor na to, abychom nebyli příliš rychlí a horliví, protože nejvíce si toho můžeme pokazit vždy naším vlastním přístupem. Úterý však může být zdrojem inspirativních nápadů a myšlenek, které nám mohou naznačit naše další směřování.

Středa 17/6: Luna se přesunula do znamení Raka a můžeme tak věnovat více prostoru našemu vnitřnímu prožívání. Najděme si tak čas na zpomalení a naslouchání svému nitru. Je vhodný čas i na uměleckou tvorbu či zážitky, protože budeme moct uplatnit svůj jemný cit.

Čtvrtek 18/6: V některých chvílích si můžeme připadat pod tlakem a tehdy bychom si měli dát pauzu. Nedusme v sobě nepříjemné pocity, protože bychom se nakonec mohli zbytečně užírat něčím, co není v naší moci změnit. A co změnit můžeme, to si zaslouží pozitivní a aktivní přístup.

Pátek 19/6: Luna ve Lvu bude přát upevnění našich pozic a nalezení větší jistoty ve vlastní zdroje sil. Budeme lépe vědět, co chceme, a tak nebudeme z hledáčku pouštět naše cíle. Druhým lidem budeme schopní nabídnout oporu a porozumění, což může vést k upevnění našich vztahů.

Víkend 20 a 21/6: Zejména sobota přeje zábavám, hravým programům a aktivitám s dětmi. Čeká nás příjemný a uvolněný víkend.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš