ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 24/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna

Pondělí 13/6: Nový týden začíná s Lunou ve Vahách a přeje komunikaci a vyjednávání. Budeme schopní lépe vycházet s druhými a přinášet do vztahů více klidu namísto napětí. Stejně tak se může dařit při studiu a práci s informacemi.

Úterý 14/6: Buďme připravení na to, že se ledacos může odehrát jinak, než očekáváme a nenechme se změnami zahnat do kouta. Snažme se na ně reagovat pružně a rychle. Pokud si nebudeme jistí, spojme své síly s lidmi kolem nás. Není třeba zůstávat na nástrahy tohoto světa sám, o pomoc si ovšem musíme umět říct.

Středa 15/6: Ve středu kolem sebe budeme vytvářet harmonii a mnozí mohou mít rozvinutější vnímání estetiky. Je vhodná doba načerpat inspiraci v uměleckém prostředí a vyrazit za kulturou. Den přeje i romantice, a tak mohou přijít vhod chvíle strávené pouze s naší drahou polovičkou.

Čtvrtek 16/6: Luna ve Štíru bude přinášet silnější emoce. Budeme tak vnímavější a snáze poznáme, co se skrývá pod povrchem. Můžeme odhalit tajemství a zdánlivé záhady, které nás obklopují. Tento den je obzvláště vhodný pro práci na sebepoznávání i meditační techniky, které nás mohou vnitřně posunout o něco dále.

Pátek 17/6: Vnitřní síla může fungovat jako důležitý motor, který nám umožní překonat i zdánlivě náročné situace. Zápal pro věc nám umožní jít vpřed s neohrožeností a houževnatostí. Dejme si však pozor, abychom netlačili na lidi ve svém okolí a nesnažili se jim vnucovat svoje vlastní představy a přání.

Víkend 18 a 19/6: Ve dnech volna si dejme pozor na zbrklost a unáhlenost. Raději zpomalme a důkladně se zamysleme před každým důležitějším krokem.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz a horarium.cz.