ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 24/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 24. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 8/6: Luna na počátku Ryb přinese do kraje týdne více jemnosti a ohleduplnosti. Budeme citlivější a vnímavější. Neberme si však zbytečně věci příliš k srdci a nepitvejme to, co nemůžeme změnit. Většina věcí totiž nestojí za to, abychom si jimi nechali zkazit náladu.

Úterý 9/6: S náladou to tentokrát může být tak trochu jako na houpačce. Někteří mohou přecházet z různých emočních poloh velice rychle, čímž mohou ostatní pěkně překvapit. Nepřítelem bude i nepořádek a chaotické situace, kterým bychom se měli snažit pokud možno vyhnout.

Středa 10/6: V našem nitru budeme konečně moct snáze nalézt mír a klid. Zejména první část dne nám může přinést silné prožitky. Intuice nám může naznačit důležité informace. V brzkém odopoledni se Luna přesouvá do Berana a věci, které stály, se mohou začít snáze hýbat.

Čtvrtek 11/6: Čtvrtek bude energický den. Mnohým přinese hodně úkolů, pobíhání, jednání i stres. Při vhodně zvoleném tempu můžeme být velmi produktivní. Pokud se budeme potřebovat více prosadit, dejme si pozor, abychom nebyli příliš tvrdí.

Pátek 12/6: Závěr týdne přináší hravé a svěží konstelace. Den tak bude příjemně proudit a budeme se schopni uvolněně bavit. Díky radostné náladě se snadno vypořádáme s jakýmikoliv povinnostmi. Pátek je vhodný i na společenská setkání.

Víkend 13 a 14/6: Konstelace na víkend doporučují poklidnější režim. Najděte si čas na dobré jídlo ve společnosti rodiny. Svádět boj můžeme s naší lenivostí.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš