ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 22/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 30/5: Náročné konstelace tohoto týdne přinesou i náročnější pondělí. Luna v Rybách nás varuje před zkreslováním skutečností a podléhání vysněným představám. Mohou z toho plynout zbytečná nedorozumění. Naše fantazie, ale i zmatek a nepořádek, mohou vést ke ztrátě koncentrace.

Úterý 31/5: Luna se přesouvá do Berana, kde přináší příliv energie. Budeme se tak moci efektivněji věnovat svým cílům. Nebudeme postrádat drive a tah na branku. Abychom dosáhli kýžených výsledků, vyplatí se zachovat v našem přístupu lehkost a zároveň neztrácet koncentraci.

Středa 1/6: Středa může nabrat vysoké tempo, které nemusíme vždy stíhat. Přílišná rychlost ovšem může vést k tomu, že budeme jako slon v porcelánu a napácháme více škody než užitku. Dopřejme si dostatek prostoru a buďme připravení na to, že ať budeme plánovat sebevíc, vlastní vývoj situací může být nakonec zcela mimo naše očekávání.

Čtvrtek 2/6: Pokud jsme v průběhu týdne řádně neodpočívali, ve čtvrtek to můžeme snadno dohnat. Budeme-li věnovat více prostoru klidu, můžeme nakonec dojít mnohem dál, než kdybychom se hnali vpřed. Luna se zabydlela ve znamení Býka, kde přeje radosti z obyčejných věcí. Za vykonanou práci se nezapomeňme náležitě odměnit.

Pátek 3/6: Astrologicky se jedná o nejpříznivější den z celého týdne. Cit a rozum budou v harmonii a umožní nám nalézt větší vnitřní jistotu a jasnost. Budeme stát nohama pevněji na zemi a nenecháme se rozptylovat rušením, které kolem nás bude probíhat. Dočkáme se větší uvolněnosti a vpustíme do dne více zábavy.

Víkend 4 a 5/6: O víkendu si dejme pozor na roztržitost a zbrklost. Vyplatí se maximální opatrnost – aneb jak praví přísloví, dvakrát měř, jednou řež.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš