ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 22/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 22. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 25/5: Luna v Panně může hned zkraje zabrnkat na naše nervy. Budeme nervózní, pokud se toho na nás bude valit mnoho ze všech stran a nebudeme vědět, kam dřív skočit. Snažme se najít správné tempo. Pokud totiž budeme spěchat co nejrychleji vpřed i pokud se zasekneme na místě, ve výsledků nikam nedojdeme.

Úterý 26/5: Nenechte se zmást záplavou nejrůznějších rádoby důležitých maličkostí. Mohli bychom snadno ztratit přehled o tom, kam směřuje naše cesta. Zaskřípat nám to může na komunikační úrovni, zejména pokud budeme až příliš zaslepení svým vlastním pohledem na svět a ignorovat ostatní.

Středa 27/5: Ve středu bychom si měli najít čas na praktická témata. Zlepší se naše organizační a vyjednávací schopnosti. I v tématech, která nás normálně nudí a snažíme se jim vyhnout, můžeme objevit skryté kouzlo a mohou nás více bavit.

Čtvrtek 28/5: Přesun Luny do znamení Vah přináší nejkomunikativnější den týdne. Ve čtvrtek bychom si tak měli najít čas na setkání všeho druhu. Můžeme se dočkat příjemných a dlouhých rozhovorů plných vzájemného pochopení. Dařit se může i všem intelektuálním aktivitám.

Pátek 29/5: Konstelace přináší zvědavost, zájem o druhé i diplomacii. Přesto mohou nastat situace, kdy bude těžké zachovat příjemnou tvář a úsměv na rtech. Vyhněme se nátlakům a manipulaci. Přestože se budeme snažit zahalit toto jednání do co nejsladších slov, riskujeme výměnu názorů a nepochopení.

Víkend 30 a 31/5: Nebuďme zbytečně v křeči, místo toho se zkusme zrelaxovat a uvolnit. Naslouchejme vedení svojí intuice.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

Zdroj: www.astrolog-terapeut.cz