ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 2/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 11/1: Počátek týdne může být inspirativní a naše obzory se mohou o něco rozšířit. Budeme snáze vnímat vyšší řád v našem zdánlivě chaotickém životě. Vystoupit do popředí mohou naše ideály. Nebude nám činit potíže přijmout změny, abychom se svým ideálům zase o něco přiblížili.

Úterý 12/1: Luna procházející poslední třetinou Vodnáře přinese do našeho všedního života zpestření. Dařit se nám může při řešení praktických záležitostí. Stejně tak ovšem můžeme v těchto dnech dosáhnout úspěchů v našich dlouhodobějších záměrech.

Středa 13/1: Přesun Luny do znamení Ryb prohloubí naše vnitřní prožívání. Budeme se moct opřít o svoje vnitřní síly. Budeme lépe vědět, co chceme a kam se chceme posunout dále. Nápomocná nám bude naše silná představivost, která nebude mít meze. Intuice nám může přinést i inspirativní vnuknutí.

Čtvrtek 14/1: Řešme vše postupně a systematicky, jděme vpřed krok za krokem. Nelpěme na zbytečnostech, neboť bychom mohli snadno ztratit přehled. Držme se při zemi a nezapomínejme, čeho přesně chceme dosáhnout. Dejme si pozor, abychom něco důležitého neopomněli.

Pátek 15/1: Luna se přehoupla do znamení Lva a můžeme tak vnímat rozproudění energie. Díky přílivu sil můžeme vyřešit více povinností než obvykle. Při pátku tak můžeme dohnat resty a dodělat i to, co na nás čeká již delší dobu. Můžeme se zaměřit pouze na to důležité a nenecháme se rozptylovat.

Víkend 16 a 17/1: V sobotu hrozí přílišná horlivost, v neděli můžeme být jako slon v porcelánu. V každém případě pozor na zbrklost a úrazy.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz