ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 21/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Pondělí 23/5: S Lunou ve Střelci začíná nový týden dynamicky. Zhluboka se nadechněme a uvolněme, snáze tak přijmeme změny a novinky, které tento den přinese. Největší pomocí nám mohou být nadšení pro věc a improvizace. Budeme schopní pružněji reagovat na vše nečekané, co nám vstoupí do cesty.

Úterý 24/5: Luna se v ranních hodinách přehoupla do Kozoroha, kde přinese zvážnění a posílení naší trpělivosti. V této pozici může mimo jiné podpořit naši houževnatost a pracovitost. Venuše se přesouvá do Blíženců, což může v dalších dnech přinést více zábavy do společenských událostí i radost z práce s informacemi.

Středa 25/5: Na obloze máme opět velký zemský trigon, který nás uzemní a umožní snáze řešit praktické otázky. City a rozum si budou rozumět, můžeme se v sobě snáze zorientovat. Celkově středa přinese dobrou náladu, podpoří užívání si života i vhled do jinak neproniknutelných témat.

Čtvrtek 26/5: Netlačme na pilu a ponechme věcem dostatek času na to, aby mohly dozrát. Nenechme se znervóznit, protože pak můžeme jednat těžkopádně jako slon v porcelánu. Odpoledne se Luna přesouvá do Vodnáře, a závěr dne tak může přinést nádech čerstvosti a svěžích nápadů.

Pátek 27/5: Pátek přeje setkáním a společenským událostem. Budeme komunikativní a rádi se podělíme o svoje pocity a zážitky. Přestože budeme fungovat především na úrovni myšlení, někdy nám může zadrhnout vedení a věci mohou docházet pomaleji. Pozor na naši koncentraci, která může místy zakolísat.

Víkend 28 a 29/5: V sobotu přijde vhod program, kdy vyjdeme ven a načerpáme čerstvý vzduch i inspiraci. Neděle může zamávat našimi emocemi a můžeme si připadat ztracení.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš