ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 21/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 20. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 18/5: Luna čerstvě v Blížencích podporuje oživení našeho společenského života. Může se nám lehčeji přemýšlet a komunikovat. Nestačí však pouze povídat, je třeba i naslouchat druhým. Snažme se neztrácet nezbytnou míru koncentrace, jinak se můžem ztratit či unáhlit.

Úterý 19/5: V naší hlavě se toho může dít tolik, že se v tom množství můžeme začít ztrácet. Proto se vyplatí v důležitějších momenty zpomalit a nejprve si urovnat myšlenky i priority. Dařit se může na schůzkách a jednáních, stejně tak den mohou ocenit i studenti. Nepodceňme však přípravu a neztrácejme ze zřetele naše pravé cíle.

Středa 20/5: Po většinu dne se Luna drží na posledních stupních Blíženců, a tak můžeme ledacos vyřídit, zorganizovat či domluvit. Odpoledne se přesouvá do Raka, takže pozdější část středy může přijít vhod strávit v rodinném kruhu.

Čtvrtek 21/5: Tento den bude Luna procházet přes Venuši a přinese tak do našich dnů více laskavosti, vstřícnosti i krásy. S druhými budeme jednat jemněji a s větší ohleduplností. Budeme schopní lépe ocenit vnější i vnitřní krásu, proto je vhodné najít si chvíli i na umělecký prožitek.

Pátek 22/5: Měli bychom si dát pozor na to, aby nad naším jednáním nepřevzaly otěže naše emoce. Poté bychom mohli přenášet přecitlivělé reakce na druhé. Buďme věrní svému přesvědčení, ale nebuďme nešťastní, pokud jej někdo druhý nebude sdílet. Všichni jsme jedineční a všichni máme právo žít v souladu se svým vlastním nastavením.

Víkend 23 a 24/5: S Lunou ve Lvu nás čeká hřejivý víkend plný příjemných energií. Najděme si chvíli na to, abychom tvořili to, co nás baví. A i na to, abychom mohli blbnout a radovat se ze života.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš