ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Pondělí 16/5: Do nového týdne vstupujeme s Lunou v Panně za příznivých konstelací. Na nebi je uzavřený velký zemský trigon, který přináší úspěch do řešení praktických záležitostí. Můžeme se úspěšně věnovat organizačním záležitostem, úklidu i financím. Hlavní slovo dnes bude mít logika a rozum.

Úterý 17/5: S Lunou ve Vahách bude úterý vhodné pro setkávání a sdílení. Energie proudí do společenského vyžití, a neměli bychom se tak izolovat od ostatních. Mnoho věcí se může vyřešit tím, že o nich budeme hovořit s druhými a budeme s otevřenou myslí naslouchat jejich náhledům.

Středa 18/5: Nenechme se vyprovokovat odlišností a snažme se zachovat maximální toleranci. Naše pozornost může zakolísat a zbrklá rozhodnutí mohou být zdrojem zbytečných problémů. Na druhou stranu přílišná váhavost nás může brzdit, a mohou nám tak uniknout důležité příležitosti.

Čtvrtek 19/5: V ranních hodinách vstupuje Luna do Štíra. Energie se tak přesouvá do našeho nitra, kde můžeme najít větší oporu. Budeme směřovat k podstatě věcí a nebudeme zbytečně ztrácet čas chozením kolem horké kaše. Můžeme odhalit nové souvislosti, díky kterým můžeme pochopit důležité věci ve svém životě.

Pátek 20/5: Pátek přinese podporu intuici a vnímání jemných energií. Uvidíme snáze dobré aspekty sebe i druhých, což může přinést do kontaktu více ohleduplnosti a vzájemného respektu. V odpoledních hodinách se Slunce přesouvá do Blíženců, a začíná tak měsíc společenského života a komunikace.

Víkend 21 a 22/5: O víkendu můžeme vnímat nervozitu a napětí, které budou pocházet z nastávajícího úplňku. Vyhněme se unáhleným krokům, nikam nespěchejme a více odpočívejme.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš