ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 20. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 11/5: Luna ve Vodnáři bude přinášet potřebu vyšlapat si svoji vlastní cestu, ale ne vždy to může být ku prospěchu. Nesnažme se za každou cenu odlišit. Budeme potřebovat více svobody, ale můžeme být při jejím prosazování sobečtí.

Úterý 12/5: Luna se přesouvá do znamení Ryby do blízkosti planety Neptun, což přinese zjemnění našeho vnímání. Budeme citlivější k méně nápadným podnětům. Prohloubí se náš zájem o druhé, můžeme s nimi dosáhnout intimnějšího propojení. Naše emoce však také mohou být jako na houpačce, proto se vyplatí zachovat si nadhled.

Středa 13/5: Středa může přinést zajímavé vhledy do různých našich důležitých osobních témat. Vyplatí se nad věcmi meditovat, pustit si je blíže k tělu a hledat jejich ukrytou podstatu. V klidné atmosféře si tak můžeme lépe uspořádat svoje priority.

Čtvrtek 14/5: Přechod Luny do zamení Berana přináší oživení a příliv svěží energie. Někteří se teprve tento den v týdnu mohou naplno probrat a pustit se do řešení nejrůznějších povinností. Čerstvá energie bude proudit i do komunikace, a tak je tento den vhodný pro setkání a jednání.

Pátek 15/5: Pracovní část týdne bude zakončena hektičtějšími konstelacemi. Dejme si pozor na to, abychom nespadli do stresu, který by způsobil více nepořádku než užitku. Budeme-li se však věnovat aktivitám, které nás budou bavit, můžeme se dočkat tvůrčího nadšení a příjemných novinek.

Víkend 16 a 17/5: Víkend se ponese v klidném duchu a nejlépe se můžeme cítit u obvyklých aktivit v příjemném prostředí. Nebudeme nikam spěchat a budeme si moct i více odpočinout.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš