ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 19/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stránce www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 9/5: Konstelace přináší příjemný počátek nového týdne. Bude se dařit komunikaci a jednáním všeho druhu. Zejména se nám však bude dařit tam, kde budeme potřebovat praktická řešení. Přestože tempo věcí nemusí být nijak závratné, budeme moct zpomalit a zaměřit se na to, co nás baví či je pro nás důležité.

Úterý 10/5: S Lunou v Raku se budeme cítit jako ryba ve vodě. Budeme vnímaví vůči potřebám lidí kolem nás a pokud to bude v našich silách, podáme pomocnou ruku. Naše vlastní sobecké potřeby půjdou tentokrát stranou. Intuice bude pracovat na plné obrátky, a tak se nechme překvapit, kam přesně nás zanese.

Středa 11/5: S náladou to může být jako na houpačce. Chvíle, kdy se cítíme dobře, mohou být z ničeho nic vystřídány podrážděním. Pro lidi v našem okolí můžeme být hůře čitelní a dejme si tak pozor, abychom je svými reakcemi nezaskočili. Pokud budeme na druhé tlačit, může to být vnímáno jako citové vydírání.

Čtvrtek 12/5: Luna se přesunula do znamení Lva, kde podporuje naši sebedůvěru a hrdost. Budeme se moct opřít o svoje síly a schopnosti, které nás rozhodně nenechají na holičkách. Energie budeme mít na rozdávání. Ve čtvrtek toho můžeme mnoho stihnout, a tak se nebojme přijmout i větší výzvy.

Pátek 13/5: V závěru týdne můžeme snadno přecenit svoje síly a možnosti. Není třeba všechny kolem nás přesvědčit o tom, jak moc dobří jsme. Nezapomínejme, že méně je někdy více. Proto se raději namísto prosazování svého ega věnujme hravým a kreativním činnostem.

Víkend 14 a 15/5: Víkend můžeme zasvětit úklidu a domácím pracem. Zejména v neděli nám půjdou praktické aktivity snadno od ruky.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš