ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 19/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 19. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 4/5: Dnešní den je zabarvený ranním úplňkěm, na kteří mohou někteří citlivěji reagovat. Dnešek tak přináší vnitřní napětí, které se může projevit jako rozpor mezi praktickými tématy a emočními prožíváním, pohodlím a chutí po co nejvyšším nasazení, touhou po zachování starého i po transformaci. Držme sílu svého ega ve svých rukách, jinak se bude snažit do všeho zasahovat.

Úterý 5/5: V průběhu dne se Luna přesouvá do Střelce. I tak se díky vlivu Saturna budeme spíše uzavírat a náš potenciál tak může zůstat skryt. V kontaktu s druhými se snažme zachovat pohodu a klid. Nestavme mezi sebe a lidi kolem nás barikády, kvůli kterým bychom pouze obtížně hledali společnou řeč.

Středa 6/5: Ve středu se dočkáme postupného uvolnění a můžeme najít více radosti i v jinak nudných aktivitách. Budeme mít více elánu a více tvůrčího nadšení. Budeme akčnější, nicméně nedostatečná pozornost a roztěkanost nám mohou bránit proměnit přibývající energii v konkrétní úspěchy.

Čtvrtek 7/5: I čtvrteční konstelace budou přinášet podporu do řešení nejrůznějších záležitostí vyžadujících rychlost a nasazení. Pro plné využití tohto trendu je třeba vyhnout se pokušení – odolejme tedy všemu, co nás sice baví více, ale není nutné řešit. A stejně tak nás může zabrzdit i zvýšená touha po domácí pohodě.

Pátek 8/5: Luna v Kozorohu bude přinášet těžkopádnost, díky které můžeme zůstat na jednom místě déle, než by se nám mohlo líbit. Je třeba zařadit pomalejší tempo a spěchat pomalu a s rozmyslem. Den je vhodný k řešení praktických záležitostí, éteričtější sféry mohou jít stranou.

Víkend 9 a 10/5: Sobota bude vhodná pro odpočinek, regeneraci či poklizení domova. Neděle nás může táhnout ven a přinést příjemná setkání a rozhovory.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš