ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 18/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 2/5: Luna v Rybách podporuje naši vnímavost a představivost. Fantazie mohou jet na plné obrátky, nicméně denní snění může snadno zastřít realitu. Do lidí kolem nás si můžeme promítat svoje představy, ale ty nemusí odpovídat skutečnosti. Proto druhým naslouchejme a buďme otevření jejich individuálním potřebám.

Úterý 3/5: Rozum a city budou spolupracovat, a tak se můžeme sami v sobě lépe zorientovat. Co chceme? Kam směřujeme? Nyní se můžeme zaměřit na to, co je pro nás skutečně důležité. Jako navigace poslouží nejlépe naše intuice, a tak bedlivě sledujme, jakým směrem nás navádí.

Středa 4/5: Luna v Beranu přináší divočejší den, kdy bude energie proudit o sto šest. Můžeme být velmi aktivní a vypořádat se s nejrůznějšími výzvami. Nebude dám chybět rychlost ani chuť do života. Budeme snáze prosazovat svoje představy.

Čtvrtek 5/5: Ve čtvrtek bychom se měli zaměřit především sami na sebe. Dopřejme si dostatek prostoru a nenechme se ničím omezovat. Je vhodný čas, abychom zavedli ve svém životě důležité změny. I tak si dejme pozor, abychom nejednali s horkou hlavou a dařilo se nám zachovat vnitřní klid.

Pátek 6/5: Velmi příjemné zakončení pracovního týdne přináší Luna v Býku. Konstelace budou podporovat dobrou náladu a radost ze života. Budeme si moct užívat a dopřávat si plnými doušky pohodlí. Oceníme dobré jídlo i pití. Můžeme však snáze usnout na vavřínech a upřednostnit klid před povinnostmi.

Víkend 7 a 8/5: V sobotu můžeme řešit praktické věci. V neděli bychom ovšem mohli být jako slon v porcelánu a vyplatí se větší opatrnost.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš