ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 17/2016
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás další astrologické aktuality a zajímavosti? Přidejte se k facebookové stránce www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 25/4: Při pondělním startu si dejme pozor na to, abychom se nerozjížděli se zataženou ruční brzdou. Chuť do řešení nejrůznějších věcí nám chybět nebude, ale některé okolnosti nás mohou zdržet. Proto se vyplatí nemít od pondělí nereálná očekávání a stát nohama pevně na zemi.

Úterý 26/4: Svižný den přinese více uvolněnosti a nadšení. Luna prochází poslední třetinou Střelce a může přinést chuť okořenit svůj život o něco nového. Zaměřme se na to, co máme rádi a nedovolme starostem, aby zastínily tento příjemný den. Najděme si čas na zábavu, koníčky či dobrou společnost.

Středa 27/4: S Lunou v Kozorohu budeme moct najít oporu ve svých vlastních schopnostech. Klid a trpělivost budou našimi nejsilnějšími zbraněmi, které nám pomohou projít dnem a zanechat za sebou jasnou stopu. Důvěřujme vyššímu vedení, v důležitých momentech nám naznačí směr intuice.

Čtvrtek 28/4: Ve čtvrtek můžeme zajít do hloubky. Nebudeme zbytečně chodit kolem horké kaše, půjdeme rovnou k jádru věcí. Co není podstatné, bude odstaveno na vedlejší kolej. Budeme se výborně orientovat v praktických otázkách. Večer začne Merkur couvat, a tak nás v dalších dnech může potrápit logické uvažování a komunikační šumy.

Pátek 29/4: Luna přechází do Vodnáře, kde nás může unést do světa našich myšlenek. V hlavě nám mohou vířit nejrůznější nápady, ale mnohé z nich budou pouze odvádět naši pozornost. Pátek přeje koketování a podléhání svodům všeho druhu. Mnohdy si zpříjemníme den vybočením ze zajetých kolejí.

Víkend 30/4. a 1/5: Víkend bude především o svobodě a hledání svojí vlastní cesty. Vyhněme se praktickým aktivitám, na které nám tentokrát mohou chybět správné buňky.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš