ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 17/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 17. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 20/4: Slunce před několika chvílemi vstoupilo do znamení Býka a přidává se tak do společnosti Luny, Merkura a Marta. Dnes bychom tak neměli nikam spěchat a měli bychom zvolit pokud možné klidné tempo. Užijme si drobné radosti a dopřejme si čas na dobré jídlo v příjemné společnosti.

Úterý 21/4: Přesun Luny do znamení Blíženců může roztříštit naše zájmy a pozornost do několika směrů. Snadno se necháme rozptýlit a můžeme ztratit koncentraci. Tento den platí dvojnásob, že nejprve povinnosti, potom zábava. Při vzájemné toleranci můýr do vztahů vstoupit více romantiky.

Středa 22/4: Středa může přinést rychlejší myšlení a spontánní nápady. Dosáhneme zdaru, pokud svoje nápady uchopíme s důkladností a vytrvalostí. Celkově je vhodná doba pro intelektuální aktivity i různá setkání.

Čtvrtek 23/4: Přechod Luny do znamení Raka se může u mnohých projevit jako stažení do svého nitra a větší zaměření na emoce. Můžeme se lépe orientovat sami v sobě a svých touhách. Bude nám výborně fungovat intuice. Jinak mnozí budeme vyhledávat spíše užší společnost.

Pátek 24/4: Tento den budou mít vyhráno ti, kdo zachovají svůj vnitřní klid a nenechají se ničím vyprovokovat. Zkrátka nemá smysl se rozčilovat kvůli něčemu, co nemůžeme změnit. Na druhé nijak netlačme a snažme se naplno respektovat odlišné názory.

Víkend 25 a 26/4: V sobotu může zvítězit lenivost, a tak může aktivnější program přijít vhod spíše v neděli, která se nese v hravém a veselém duchu.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš